Son kullanıcı, çalışan ve bayi odaklı sadakat ve ödül/puan projelerini 1999 yılından beri hayata geçiren Biggplus Holding, 95 ülkeye hizmet veriyor. Biggloyalty markasını amiral gemisi olarak içine alan ve bugüne kadar global kriterlere uygun bir şekilde 1500’ün üzerinde loyalty projesi hayata geçiren Biggplus Holding, 3 ana şirketten oluşuyor.

Biggloyalty markasıyla dünya çapında tanınan ve proje yapan Sanal Mağaza, ürün ithalat ve ihracatını yapan On-Net ve müşterilere özel yazılımları yapan Aristo.

Sektörde neredeyse 20 yılı geride bırakırken yurtdışındaki yeni bölgesel merkezlerimizle büyüyoruz. MEA bölgesine hizmet veren Dubai ofisi ve lojistik merkezi ve Avrupa bölgesine hizmet veren Amsterdam ofisi ve lojistik merkeziyle global alanda da hakimiyet kuruyoruz.

Dünya çapındaki 3 bölge müdürlüğümüz ve lojistik merkezlerimizle şimdi, çok daha zengin bir ürün gamı ve daha hızlı bir sevkiyat süreci sağlayarak değerli müşterilerimize hizmet götürüyoruz.

Yazılımdan proje yönetimine, lojistik ve kargo sürecinden ürün tedarik zincir yönetimine ve çağrı merkezi yönetimine kadar A’dan Z’ye pek çok aşamayı kapsayan ticari pazarlama hizmetleriyle loyalty sektörünün Türkiye’deki lider firması olan Biggplus, 150 kişiden oluşan tecrübeli ve profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdürüyor.

FMCG, telekomünikasyon, havacılık, finans, perakende, sigorta gibi birçok farlı sektörde hizmet veren Biggplus Holding’in başlıca müşterileri arasında THY, Coca-Cola, Good Year, Philip Morris, BP, Turkcell, Rixos Hotels, Mapfre, Ipsos yer alıyor.

1999'dan Bugüne...

Vizyon

Sadakat, ödüllendirme ve promosyon konularında müşterilerine hizmet veren ve bu alanda onların en iyi iş ortağı olmayı hedefleyen Biggplus Holding, hakiki bir iş ortağı olmak için çalışıyor. Bu iddialı ancak kesinlikle gerekli hedeflerine ulaşmak için Biggplus, kendi çatısı altında geliştirdiği son teknolojiler ile müşterilerine en gelişmiş IT çözümleri sunuyor.

Misyon

Biggplus Holding’in temel mottosu müşteri odaklı olmaktır. Zaman zaman ürün, promosyon veya fiyat ön plana çıksa da işin merkezinde her zaman müşteri yer alıyor. Bu sebeple Biggplus Holding’in kurumsal müşterilerinin markalarına azami özen gösteriliyor. Yüksek algıya sahip değerli ödülleri, kusursuz bir tedarik zinciri yönetimi ile birlikte sunarak karşılığında mutlu bir teşekkür mesajı almak şirketin temel hedefi.

Değerlerimiz

• Liderlik
• Müşteri Odaklılık
• Yaratıcılık
• Çalışkanlık
• Takım Oyunculuğu
• Sonuç Odaklılık

Merkez Ofis İstanbul

Biggplus Holding ekibi olarak Kavacık’taki 1200 m²’lik merkez ofisimizde proje yönetmenleri aracılığı ile kurumsal müşteriler için ödül puan projeleri üretmekte ve her birini başarıyla yönetmekteyiz. Programları hayata geçirirken kurumsal müşterilerin tercihine göre kimi zaman basılı ödül katalogları üzerinden offline, kimi zaman da dinamik reward portallar üzerinden online hizmetler sunarak, müşterilerin mümkün olan en fazla hediye çeşidine erişmesini sağlıyoruz.

89
AKTİF PROJE
10045722
MUTLU MÜŞTERİ
753
AKTİF KULLANICI
1225432
ADET HEDİYE

Explore Smarty