Pazarlama Türkiye E-Ticaret Zirvesi - Kasım 2022

CEO’muz Enis Karslioglu’nun E-Ticaret Zirvesi sunumu sonrası verdiği röportaj

Pazarlama Türkiye E-Ticaret Zirvesi - Kasım 2022

Yılın En iyi E-İhracat Şirketi ödülü BIGGBRANDS’in!

7. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Dijitalleşme Zirvesi

18 Ekim 2022

İnsan Kaynakları Zirvesi

20 Eylül 2022

Almanya Ofis ve Lojistik Merkezimiz Açıldı

 

Biggbrands Dubai Commercity’de Yeni Yerine Taşındı

BIGGBRANDS, MENA bölgesindeki hizmetlerini artık DUBAI COMMERCITY içindeki yeni OFİS ve LOJİSTİK MERKEZİ üzerinden sağlayacak. OFİS bölümlerine ek olarak STOK ve TEDARİK ZİNCİR yönetimi için ayrı bir LOJİSTİK Merkezine de sahip olan BIGGBRANDS, bu bölgede konuşlanmış 10 kişilik ekibi ile hizmet vermektedir.

Özellikle PAZARYERİ E-TİCARET kanalının geliştirilmesi amacıyla hayata geçirilmiş olan DUBAI COMMERCITY, HAZİRAN 2021’den itibaren BIGGBRANDS firmamıza da ev sahipliği yapmaya başlamıştır. MENA bölgesinin bu çaptaki tek E-TİCARET bölgesi olan bu merkez, Sınır Ötesi E Ticaret Hizmetinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır ve amacı siparişleri başta Amazon ve NOON olmak üzere bölgenin dev PAZARYERİ müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırmaktır.

BIGGBRANDS bu yeni merkezde farklı kategorilerden oluşan seçkin TÜRK Markalarının on binlerce ürününü stok olarak tutmakta ve tüm ORTADOĞU, KÖRFEZ ve belirli AFRİKA ülkelerine dağıtımını yapmaktadır

Daha fazla bilgi için : www.biggbrands.com

Amerika Ekibi New York Ofisinde Çalışmalara Başladı

Biggbrands Amerika kıtasında büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin ilk ve en büyük E-Ticaret Pazaryerleri Marka Taşıyıcısı ünvanını taşıyan Biggbrands, New York’ da bulunan WeWork ofisinden tüm pazaryerleri operasyonunu yönetmektedir.

Birbirinden değerli Türk markalarının seçilmiş ve Amerika‘ ya ihraç edilerek gönderilmiş ürünleri Biggbrands’ in Connecticut’taki lojistik merkezinde depolanmakta ve online sipariş sonrasında günlük olarak tüm alıcılarına sevk edilmektedir. Türk markalarına büyük teveccüh gösteren müşteri siparişleri başta Amazon olmak üzere Ebay, Walmart ve Wish pazaryerlerinden gelmekte ve Meksika dahil tüm kıtaya gönderim yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi için : www.biggbrands.com

White Label World Expo

TO BE AN AGGREGATOR OR NOT TO BE!
How to develop and grow brands on global marketplaces

BIGGBRANDS Yönetim Kurulu Başkanımız Enis Karslioglu ‘ nun da Lider konuşmacılar arasında yer aldığı Messe Frankfurt, White Label Wold Expo konferansına çok az bir süre kaldı!. 13 ve 14 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek bu etkinlikte Enis bey 13 Ekim’ de 16.00 ve 14 Ekim’ de 12.30 saatlerinde konuşuyor olacak. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız, bekliyoruz!..

Bu arada hemen bilet alıp kayıt yaptırırsanız, içinde bu seneki 200 konuşmacı, etkileşim grupları ve diğer 350 katılımcı ve seminer ayrıntılarının yer aldığı kapsamlı bir konferans rehberine sahip olacaksınız.

Ücretsiz bilet için 👉 https://bit.ly/2Ysjbuw

BIGGBRANDS https://www.biggbrands.com

Çalışan Deneyimi Zirvesi

Şirket değerlerine bağlı çalışanların kurum kültürüyle birlikte hareket etmelerini sağlayan Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme Platformlarını uygulamaya alma ihtiyacı artarak devam ediyor.

Farklı sektörlerden pek çok şirket müşteri odaklı, yaratıcı ve çalışkan ve sonuç odaklı çalışanlarla hizmet vermek için bu alandaki sistemlerini geliştirmeye çalışıyor.

Türkiye’nin sektör lideri kuruluşlarının Üst Düzey İK Yöneticilerinin konuşmacı olarak yer aldığı ile 2. Çalışan Deneyimi Zirvesi 24 Şubat 2021’de 100’den fazla katılımcıyı  bir araya getirdi.

Biggloyalty Genel Müdürü Derya Şendil, konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte çalışan deneyimi konusundaki uzmanlıklarını ve hayata geçirdiği uygulamaları paylaştı.

 

Müşteri Deneyimi Sadakati Zirvesi

Son kullanıcıya, çalışanlara, bayilere yönelik sadakat programları gerçek zamanlı ödüllendirme, memnuniyet ve kişiselleştirilmiş seçeneklere dayanıyor. Müşterilere dokunan sadakat programları bu beklentilere uyacak biçimde günden güne geliştirilmeye devam ediyor.

Biggloyalty sponsorluğunda, Pazarlama Türkiye ve Yüksek Bilgili Eğitim&Danışmanlık işbirliği ile gerçekleştirilen Müşteri Deneyimi ve Sadakati Zirvesi de müşteri deneyimini geliştirmeye çalışan pek çok uzmanı bir araya getirdi.

Biggloyalty CEO’su Enis Karslıoğlu’nın konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte Samsung, Petrol Ofisi, Carrefoursa ve Çiçeksepeti firmalarının yöneticileri de yer aldılar

2 Mart 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirilen etkinliğe satıştan pazarlamaya kadar müşterinin satın alma etkileşimindeki aktif süreçler ve uygulamalar paylaşıldı.

Sanal Mağaza Sadakat Uygulamaları Konferansı

Sanal Mağaza Konferans

SANAL MAĞAZA SADAKAT UYGULAMALARI & TİCARİ PAZARLAMA KONFERANSI RENAİSSANCE ISTANBUL BOSPHORUS Hotel ‘ DE 200 ‘ E YAKIN DAVETLİ KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

Müşteri Sadakat Programlarında Türkiye’nin lider firması Sanal Mağaza ‘ nın Sadakat Uygulamaları & Ticari Pazarlama Konferansı aralarında AVON, BP, COCA COLA, KNAUF, KOÇ, MARSHALL, KALEKIM ve TURKCELL gibi Türkiye ‘ nin dev firmalarından katılımcıların bulunduğu 200 ‘ e yakın davetli grubunun katılımıyla 8 Ekim 2013 tarihinde Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel ‘ de gerçekleşti

Dünya ‘ da ve Türkiye ‘ de uygulanan LOYALTY programları başta olmak üzere BIGGPLUS grubunun vermiş olduğu tüm hizmetler, özellikle Sadakat dünyasında yeni Mobil uygulamalar hakkında bilgi alan konuklar; Türkiye ‘ den AXA SİGORTA, BOSCH OTOMOTIV vaka örneklerini ve yurtdışından da MARITZ ve LOYAX sunumlarını dikkate dinlediler.

MARITZ Dijital Stratejiler Sorumlusu Nicole Powers tarafından yapılan Sosyal Medya bağlantılı Sadakat Uygulamaları & Gamification sunumu ve Sanal Mağaza ‘ nın müşterileri ile ilk defa buluşan yeni Kurumsal Tanıtım filmi özellikle ilgi gördü.

Türk Hava Yolları Ürün Çeşitliliğini Geliştiriyor.

Shop&miles

Sizleri içinde online alışverişin de yer aldığı, Türkiye'nin en büyük Sadakat Programı ile tanıştırmak isteriz: Türk Hava Yolları SHOP&MILES Mil Harcama ve Alışveriş Programı

Sanal Mağaza Loyalty Services tarafından hayata geçirilen ve açılışı 11 Kasım 2014 tarihinde Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil tarafından bir Basın Toplantısı ile yapılan bu yeni program, Miles&Smiles üyelerine millerini artık www.shopandmiles.com Katalog ve Alışveriş sitesinde harcama imkanını sunuyor. Üyeler dilerlerse Mil+Para veya sadece Para seçenekleri ile de alışveriş yapabiliyorlar.

www.shopandmiles.com adresinde küçük ev aletlerinden saatlere, oyuncaklardan bisikletlere, bilgisayar ve laptop ürünlerinden telefon ve televizyonlara kadar binlerce ürün yer alıyor. Ek olarak sadece bu sitede bulunabilecek tasarım ürünleri ve Türk Hava Yolları'na özel TK Collection ürünlerinden de bahsetmemiz lazım. Tamamen stoklu olan bu ürünler, kullanıcılara Sanal Mağaza'nın Samandıra'daki 10.000 M2 ' lik Lojistik Merkezinden ortalama 3 gün içinde ulaştırılıyor.

Program sadece Türkiye'de hizmet vermiyor, aynı zamanda ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya ve İtalya’da ikamet eden Miles&Smiles üyeleri de bu hizmetden faydalanabiliyor.

Sanalmağaza olarak, Teknik alt yapı, Yazılım, Ürün Tedarik Zincir ve Proje yönetimi ile Çağrı Merkezi Hizmetleri sunduğumuz bu projemizi gurur ve mutlulukla siz değerli dostlarımızla paylaşmak istedik.

Explore Smarty