Biggplus Holding Şimdi Global!

Hedef koymak ve ona ulaşmak üzerine bir hikâye bizimkisi...

1999 yılında yola ilk adımımızı attığımızda, teknolojiyi merkezine alan kalıcı projeler üretmeli ve arkamızda güzel eserler, başarılı şirketler bırakmalıyız dedik.

Hedeflerimiz ve hayallerimiz her zaman büyük oldu. Bu sebeple ilk projelerimizi 2 “G” ile yazılan BIGG ile başlattık. Seneler geçtikçe projelerimize ve yapımıza o kadar önemli eklemeler, yeni ürünler ve artı değerler kattık ki süreç içerisinde grubumuza Biggplus demeye karar verdik. Ve tabii ki, “Time is a river of no return” deyişini de aklımızdan çıkarmadık. Her zaman vaktimizi dikkatli kullanmaya ve hızlı olmaya özen gösterdik.

Biggplus Holding olarak 1999’dan beri kurumsal müşterilerimizin satış ve pazarlama alanındaki birimlerine, sadakat ve ödül puan uygulamaları üzerine hizmetler veriyoruz.

Loyalty alanında hizmet veren markamız, aynı zamanda grubumuzun amiral gemisi olan Biggloyalty, Türkiye’de global kriterlere uygun olarak 95 ülkeye hizmet veren tek ve en büyük şirket. 150 çalışma arkadaşımızla beraber hizmetlerimizi, Orta Doğu Bölgesi için Dubai, Avrupa için Amsterdam ve Türkiye için Kavacık’taki 1,200 m²’lik merkez ofisten ve Kartal Samandıra’daki 10.000 m²’lik Lojistik Merkezi’nden yürütmekteyiz. Değerli müşterilerimiz arasında Türk Hava Yolları, Hürriyet, General Electric, Samsung, Kordsa, Siemens, Coca Cola, Turkcell, Mutlu Akü, Philip Morris gibi Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen firmaları yer alıyor.

Öte yandan On-Net şirketimiz de dünyanın her yerinden tedarik edilen promosyon ve merchandise ürünleriyle hizmet veriyor. IT grup şirketimiz olan Aristo ise grup şirketlerimize hizmet veren yazılım firması olarak sürekli yeni trendleri ve gelişen teknolojiyi takip ediyor.

Geleneksel uygulamaların yanı sıra müşterilerine; online, mobil ve kulüp içerikli sadakat programları da sunan Biggplus Holding, hayatlarımıza artı değerler katmaya devam ederek yolculuğunu sürdürürken ekibimiz ve tabii siz değerli müşterilerimizle beraber yeni başarılara koşmayı hedefliyor!

En içten sevgi ve saygılarımla…

Enis Karslıoğlu
CEO
 

Explore Smarty